توزیع کشمش پلویی قوچان به قیمت استثنایی

شهرستان قوچان یکی از بزرگ ترین مراکز تولید کشمش پلویی در کشور به شمار می آیند که به دلیل کیفیت بالای کشمش های حاصل شده از این منطقه میزان خرید و فروش آن بالا رفته است، توزیع کشمش قوچان پلویی به قیمت استثنایی توسط این توزیع کننده برتر در مقدار های مختلفی صورت می گیرد و با توجه به قیمت ارزانی که دارد بسیاری به شکل عمده کشمش پلویی قوچان را تهیه می کنند.

توزیع کشمش پلویی قوچان به قیمت استثنایی

خصوصیات کشمش پلویی اعلا دستچین

خصوصیات کشمش پلویی اعلا دستچین کشمش پلویی اعلا دستچین شده از گوچان دارای خصوصیات بی شماری هستند و یکی از مهم ترین خصوصیات این نوع کشمش آن این است که از هر گونه ضایعات کاملا پاک بوده و دلیل آن نحوه دستچین کردن این نوع محصولات است به طوری که شاخه های چوبی کشمش را به طور کامل جدا می کنند.

همچنین این نوع کشمش ها به دلیل نحوه فرآوری و خشک شدن به هیچ وجه دارای گرد و غبار نیستند، چرا که ابتدا انگور ها را شسته و سپس اقدام به خشک کردن آن ها در محیط های کاملا بهداشتی و استریلیزه می کنند و این باعث می شود که کشمش ها کاملا پاک و تمیز به نظر برسد و هنگام مصرف هم نیازی به شست و شوی آن ها نباشد.

از دیگر خصوصیات مهم این کشمش ها می توان به رنگ و مدت زمان ماندگاری آن ها اشاره کرد، به طوری که مزه چندان شیرینی ندارند و به همین دلیل جزو کشمکش‌های رژیمی به شمار آمده و اکثر افراد از آن ها استقبال کرده اند، اغلب در رنگ های قهوه ای و زرد دیده می شوند و ماندگاری آن ها نیز بسیار بالا بوده و در صورتی که در یخچال نگهداری گردد تا شش ماه طول عمر خواهند داشت.

فروش کلی کشمش پلویی اعلا قوچان

فروش کلی کشمش پلویی اعلا قوچان فروش کلی کشمش پلویی اعلای قوچان به شدت افزایش یافته است و اغلب مصرف کنندگان نیز در مقدار های بالاتر از ۵ کیلوگرم از این مجموعه سفارش می دهند، به طوری که باعث شده فروش کلی آن نسبت به سال های گذشته حدود ۲۰ درصد رشد داشته باشد و به این ترتیب با قیمت استثنایی در بازار ها به فروش برسد.

این کشمش ها به صورت کاملاً پاک شده و درجه یک در اختیار مشتریان قرار داده می شود. به طوری که در بین کشمش های ارائه شده توسط این مجموعه به هیچ وجه نمی‌توان کشمش خراب، کرم خورده و یا دارای ضایعات مشاهده کرد، از طرفی بسته بندی بسیار استانداردی داشته و حمل آن به هر شهر ایران با هزینه بسیار پایین صورت می گیرد و می توان به شکل آنلاین آن را از این سایت سفارش داد.