خرید مستقیم کشمش سبز ملایر

کشمش سبز ملایر به لحاظ کیفیت و شیرینی و زودرسی در نوع خود منحصربه فرد است و به دلیل استفاده نکردن از سموم شیمیایی عاری از هرگونه بقایای سموم می باشد.

خرید مستقیم کشمش سبز ملایر

سلامت استخوان با مصرف کشمش

سلامت استخوان با مصرف کشمش کشمش ملایر صادراتی از بهترین نوع کشمش می باشد و از نظر کیفیت و مرغوبیت در جهان حرف اول را می زند.

مصرف کشمش به دلیل فواید بی شماری که برای بدن انسان دارد به همه ی گروه های سنی پیشنهاد می شود.کشمش محصول خشک شده ی میوه ی انگور است که در تمام ایام سال در دسترس است.

کشمش دارای آهن، کلسیم،پتاسیم،فیبر و انواع ویتامین ها می باشد.همچنین انتی اکسیدان های موجود در کشمش بینایی را تقویت می کنند و از بیماری های چشمی نظیر آب مروارید جلوگیری می کنند‌. با اینکه کشمش به طور کلی مفید است، در برخی مواقع بهترین میان وعده نیست. به عنوان مثال افرادی که به دنبال دریافت کالری کمی هستند، باید در خوردن مقادیر زیاد کشمش مراقب باشند.

از خواص کشمش این است که به اندازه یک انگور کالری دارد با اینکه بسیار کوچکتر است. پس خوردن بیش از حد کشمش به راحتی می‌تواند به دریافت کالری زیادی منجر شود. کشمش می‌تواند یک روش ساده برای اضافه‌کردن میوه‌، مواد مغذی سالم و آنتی‌اکسیدان‌ها به رژیم غذایی باشد.

با توجه به خواص کشمش خوردن منظم آن می‌تواند به سلامتی بدن کمک کرده و از بروز برخی از اختلالات جلوگیری کند. با این حال‌، اعتدال در خوردن کشمش بسیار ضروری است، زیرا قند و کالری آن بالاست و این نکته برای افرادی که سعی در کاهش وزن دارند اهمیت دارد.

عرضه کننده کشمش سبز ملایر

عرضه کننده کشمش سبز ملایر کشمش سبز افغانستان یکی از مهمترین و بیشترین صادرات این کشور به‌شمار می آید که ایران هم علاوه بر تولید ‌فراوان این محصول یکی از وارد کنندگان کشمش سبز افغانستان می باشد.

فروشگاه عرضه کشمش سبز در شهرستان ملایر به وفور پیدا می شود و مراکز فروش زیادی در زمینه ی این محصول با ارزش فعالیت دارند.کشاورزان در ملایر انواع انگور را با روش های گوناگون تهیه می کنند که در آشپزی و آجیل کاربرد زیادی دارد.

در باغ های انگور شهرستان ملایر تقریبا ۲۰ نوع انگور یافت می شود. انگورهای پیکامی و عسکری جزئ بهترین نمونه های انگوری است که می توان در این شهرستان به وضوح پیدا کرد. از این نوع انگورها برای تبدیل به کشمش سبز قلمی و دودی استفاده می کنند.

به طور متوسط می توان بیان کرد که هر ساله حدود ۵۰ درصد از کشمش تولید شده در باغات انگور شهرستان ملایر به عنوان صادرات کشمش ملایر به کشور های آسیایی مانند پاکستان و تاجیکستان و کشورهای اروپایی مثل فرانسه و انگلیس صادر می شوند.

کشاورزان و باغداران ملایری ۵۰ درصد دیگر از کشمش سبز قلمی خود را به بازار های داخلی عرضه می کنند.